top of page

SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE

Inwestycja w systemy fotowoltaiczne to na dziś jedna z najbardziej opłacalnych i ekologicznych metod pozyskiwania energii elektrycznej. W IamFree od zawsze kierujemy się jakością, efektywnością i funkcjonalnością w doborze komponentów tworzonych przez nas systemów fotowoltaicznych.
 
Każdy z naszych systemów jest projektowany indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań naszych Klientów. Dbamy o to, aby systemy były jak najbardziej efektywne i przede wszystkim niezawodne, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się oszczędnościami przez wiele lat.

Osiedle domów jednorodzinnych z instalacjami fotowoltaicznymi wykonanymi przez IamFree
Iam3-013.jpg
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie wykonana przez IamFree

Ważne jest dla nas, aby Klienci mieli pełną kontrolę nad swoją elektrownią słoneczną, dlatego oferujemy systemy monitoringu i kontroli, które pozwalają na śledzenie wydajności instalacji w czasie rzeczywistym.
 
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz pasji naszych pracowników tworzymy rozwiązania, które pozwalają naszym Klientom stać się wolnymi i niezależnymi od warunków panujących na rynku związanym z energetyką. Nasze rozwiązania to nie tylko inwestycja w rachunki równe „0zł”, ale przede wszystkim inwestycja w lepszy, czystszy świat.

Ocean

Myśląc o przyszłości.

bottom of page